Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

KAYMAKAM ADEM ÇELİK VE BAŞKAN VELİ GÖK DİZİ SETİNDE.

Haber Yayın Tarihi :

 ‘GÜL MASALI’ DİZİSİ ÇEKİMLERİ EĞİRDİR’DE DEVAM EDİYOR.

KAYMAKAM ADEM ÇELİK VE BAŞKAN VELİ GÖK DİZİ SETİNDE.

Eğirdir, Isparta ve çevresinde çekimleri devam eden ve Pazar günleri ATV kanalında yayınlanan ‘GÜL MASALI’ dizisi çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Dün akşam Eğirdir Yeşilada’da bazı sahnelerinin çekildiği seti ziyaret eden Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik ve Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök dizinin başrol oyuncusu Erdem Kaynarca ile uzun süre sohbet ettiler. Yönetmen Sadullah Şentürk ve diğer dizi oyuncularıyla da sohbet etme fırsatı bulan Kaymakam Çelik ve Başkan Gök’e set ekibi ve oyuncular Eğirdir’den ve Eğirdir halkından çok memnun olduklarını ifade ettiler.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK başrol oyuncusu Erdem Kaynarca’ya Eğirdir Kordon yürüyüş yolunda oluşturulan amfide dev ekranda Eğirdir halkıyla ‘GÜL MASALI’ dizisini izlediklerini ve tüm dizi oyuncularıyla birlikte de Eğirdir halkını buluşturmak istediklerini ifade etti. Başrol Oyuncusu Erdem

 Kaynarca; ‘Eğirdir ve Eğirdir halkından çok memnunuz dizinin toplu şekilde izlendiği platformu gördüm ve ayrıca bir videosunu internetten izledim harika bir şey olmuş, inşallah Eğirdir halkımızla birlikte önümüzdeki süreçte bir bölümü beraberce izleriz.’ diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.

(Eğirdir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu)


Asset 2