Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve Meclis üyelerinden İl Genel Meclis Başkanı Keskin ve Genel Sekreter Zadeoğlu'na ziyaret

Haber Yayın Tarihi :

 Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve Meclis üyelerinden

İl Genel Meclis Başkanı Keskin ve Genel Sekreter Zadeoğlu'na ziyaret

 

Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve Belediye Meclis üyeleri, İl Genel Meclis Başkanlığı'na seçilen Serkan Keskin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ardından Özel İdare Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu'na da ziyarette bulunarak görüş alışverişinde bulundular.

 Eğirdir Belediyesi ile köyleri bu dönemde ayrı tutmayacaklarını belirten Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, "köylerimizin ihtiyaçlarına imkanlarımız nispetinde yardımcı olacağız. Bu süreçte İl Genel Meclisimiz ve Özel İdare Genel Sekreterliğimizle birlikte çalışıp daha güzel işlere imza atmak istiyoruz. İş birliği önemli, ortak akıl önemli ve hızlı hizmet daha önemli. İl Genel Meclisi Başkanı olarak seçilen Serkan Keskin Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz" dedi.

 İl Genel Meclis Başkanı Keskin, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve Belediye Meclis üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, "her zaman ortak hareket edip iş birliğinde halkımıza hizmet edeceğiz" dedi.

 İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mahmut  Zadeoğlu da Belediye Başkanı Veli Gök ve Belediye Meclis üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Asset 2