Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

BAŞKAN VELİ GÖK VATANDAŞIN ASFALTINI YAPARAK YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Haber Yayın Tarihi :

 ELMA SEZONU GELMEDEN BAŞKAN VELİ GÖK

VATANDAŞIN ASFALTINI YAPARAK YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ.
Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök göreve geldiği günden bugüne kadar sayısız sokak ve mahallede yol, asfalt ve parke taşı döşeme işlemlerini gerçekleştirerek vatandaşların rahat bir nefes almasını sağladı.
İlçemizin tarihinde yapılmayan yollar Başkan Veli Gök’ün çalışmaları ile yapılmaya devam ediyor.
Son olarak Başkan Veli Gök’ün talimatları ile Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışmaları sonucu Köprübaşı Mevkii, Kızılçubuk Mahallesi ve Köprülü Sokak, Mücevre Nalıncı Sokak yolları toplamda 7 Km’lik yol ilk defa asfalt ile buluştu.
VATANDAŞLARDAN VE ELMA MÜSTAHSİLLERİNDEN
BAŞKAN VELİ GÖK’E TEŞEKKÜR
Özellikle elma sezonu öncesi Boğazova köylerine uzanan Kovada Kanalı yolunu rahatlatan bu yeni yolda ilerleyen müstahsil, çiftçi ve elmacılıkla uğraşan vatandaşlar toz toprak yemekten kurtularak, kolaylıkla elmalarını soğuk hava depolarına bırakabilecekler.
Bölge halkı, vatandaşlar ve elma müstahsilleri 7 Km’lik yapımı tamamlanan yol ve sokaklar için Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’e teşekkür ederek, ‘Allah razı olsun başkanımızdan, bizi tozdan, topraktan kurtardı. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.’ ifadelerini kullandılar.
Başkan Veli Gök; ‘Vatandaşımızın hayat kalitesinin artırılabilmesi için bu tür yatırım ve çalışmalarımız devam edecektir. Bu yatırımların ilçemize kazandırılmasında desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a, Isparta Valimiz Sayın Aydın Baruş’a, Eğirdir Kaymakamımız Adem Çelik’e, Isparta Milletvekillerimiz Mehmet Uğur Gözgöz ve Osman Zabun’a, Ak Parti İl Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin’e teşekkür ediyoruz.’ İfadelerini kullandı.


Asset 2