Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi BİLGİÇ Eğirdir’de İncelemelerde Bulundu.

Haber Yayın Tarihi :

 TBMM Başkanvekili AK Parti Isparta Milletvekili

Süreyya Sadi BİLGİÇ
Eğirdir’de İncelemelerde Bulundu.
TBMM Başkanvekili AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi BİLGİÇ dün saat 16.00’de Eğirdir’e geldi. Beraberinde İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Karakaya, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş ve İl Genel Meclisi Üyeleri hazır bulundu.
Eğirdir’e gelen BİLGİÇ’i AK Parti İlçe Başkanı Mevlüt DOĞANAY ve İlçe Yönetimi, Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK ve ekibi karşıladı.
Geçtiğimiz aylarda yıkımı tamamlanan eski hastane binası yerinde incelemelerde bulunan Bilgiç, yüzme havuzu yanında yapılacak jandarma binası yerini inceledi. Jandarma binasının Eğirdir’e yakışacağını belirten Bilgiç, yıkılan hastane binasının yerine yapılması planlanan peyzaj çalışmaları hakkında da bilgiler aldı. Önümüzde süreçte Eğirdir’e gelecek yatırımlar hakkında da istişarelerde bulunan TBMM Başkanvekili Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç notlarını aldıktan sonra Eğirdir’den ayrıldı.
Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK İlçemize bugüne kadar gelen ve bundan sonra devam edecek yatırımlardan ve desteklerinden dolayı Milletvekili Bilgiç’e teşekkür etti.


Asset 2