Belediyemiz tarafından düzenlenen Bayramlaşma Programı, Liman Sosyal Tesislerimizde coşkuyla gerçekleşti. Programa Isparta Milletvekilimiz Mehmet Uğur Gökgöz, Belediye Başkanımız Mustafa Özer, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Tezcan, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanvekili Dilek Yıldırım, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Emel Şenöz, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve Vatandaşlarımız Katıldı.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programında, birlik ve beraberlik mesajları verildi. Program boyunca sıcak ve samimi bir atmosfer hakim olurken, katılımcılar bayramın manevi havasını hep birlikte yaşadı.
Milletvekilimiz Mehmet Uğur Gökgöz ve Belediye Başkanımız Mustafa Özer, vatandaşlarla tek tek bayramlaşarak, onların bayramını kutladılar ve dileklerini ilettiler. Isparta Milletvekillimiz Mehmet Uğur Gökgöz ve Belediye Başkanımız Mustafa Özer, programda yaptığı konuşmada, bayramların birlik ve beraberliğin pekiştiği, dostlukların ve kardeşliklerin güçlendiği özel günler olduğunu vurguladılar.
Program Sonunda Mesai Kavramı Olmadan Çalışan Personellerimize Isparta Milletvekilimiz Mehmet Uğur Gökgöz, Belediye Başkanımız Mustafa Özer, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Tezcan, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanvekili Dilek Yıldırım, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Emel Şenöz ve Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Ünsal Plaket Takdiminde bulundular.
Plaket Alan Personellerimiz; Onur Dinçer, Emin Durgut, İsmail Yıldız, Süleyman Yalvaç, Serkan Ertap, Hakan Köse, Okan Yıldırım, Mehmet Ali Çelik ve Zübeyde Demiralay.
Programa katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu bayramlar dileriz