Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

DEPREMZEDE ÇOCUKLARA PSİKO SOSYAL DESTEK

Haber Yayın Tarihi :

 DEPREMZEDE ÇOCUKLARA PSİKO SOSYAL DESTEK

Isparta’nın Eğirdir İlçesinde gerçekleşen programda deprem bölgelerinden ilçeye gelen ailelerin çocukları için psiko sosyal destek amaçlı motivasyon programı gerçekleştirildi.
Program Asrın felaketini yaşadığımız deprem bölgesinden Eğirdir’e misafir olarak toplam on ilden gelen depremzede ailelerin çocukları için ilkokul çağındaki çocuklarla Eğirdir Huzurevi Müdürlüğü Spor Salonunda Eğirdir Kaymakamlığı Eğirdir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleşti.
Programda drama oyunları, müzikli dramatizasyon çalışmaları, pasta ikramı ve sinema gösterimi gerçekleştirildi. Programa Eğiridir Kaymakamı Adem ÇELİK, Belediye Başkan Yardımcısı Erhan SAVRAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ARMUTOĞLU, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nurgül TÜRKER, Eğirdir Huzurevi Müdürü Kadriye KOCAOĞLU, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Eğirdir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü personelleri programa katkı sağladı.
Yaklaşık 3 saat süren program sonunda depremzede çocuklar unutulmaz anlar yaşadı.


Asset 2