Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

KAYMAKAM VE BAŞKAN’DAN KAPSAMLI COVİD -19 SALGINI DENETİMİ

Haber Yayın Tarihi :

 KAYMAKAM VE BAŞKAN’DAN KAPSAMLI

COVİD -19 SALGINI DENETİMİ

 PERŞEMBE PAZARI, ÇARŞI ESNAFI, BANKALAR, ELMA

BAHÇELERİ VE SOĞUK HAVA DEPOLARI DENETLENDİ.  

 İçişleri Bakanlığının artan koronavirüs vakalarının ardından ülke genelinde denetimlerin artacağını açıklamasının ardından ülke genelinde olduğu gibi, Eğirdir’de de kontrollü sosyal hayat denetimleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

İlçemizde (Covid -19) Koronavirüs denetimleri Eğirdir Kaymakamı Adem ÇELİK ve Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ünde katılımı ile kapsamlı şekilde sürüyor.

Bugün gerçekleştirilen denetimlerde Perşembe Pazarı, Çarşı Esnafı, Soğuk Hava Depoları ve Elma bahçeleri denetlendi. Maske+Mesafe+Temizlik kurallarını gittiği her yerde anlatan Kaymakam Adem ÇELİK vatandaşlara tedbir kararlarını ve kontrollü sosyal hayat kurallarını hatırlattı.

Elma bahçelerindeki denetimlerde elma işçilerine ve bahçe sahiplerine dikkatli olmaları ve tedbir kararlarına özenle uymalarını söyleyen Kaymakam Adem ÇELİK ve Başkan Veli GÖK daha sonra bazı soğuk hava tesislerini ve palsan üretimi yapılan yerlerde denetimlerde bulundular.

Eğirdir’de vatandaşların sıklıkla maske kuralına uydukları görüldü. Denetimlere Eğirdir Emniyet Müdürü Ayhan ZARİF,  İlçe Jandarma Komutanı Fatih TÜRKMEN, Daire Müdürleri ve Kolluk kuvvetleri katıldı.

(Eğirdir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu)

 

 

 


Asset 2