Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

Bayram'dan Çıkan Çocuklar Rüya park'a Akın Etti

Haber Yayın Tarihi :

Bayram'dan Çıkan Çocuklar Rüya park'a Akın Etti

23 Nisan Uusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının ardından aileler soluğu rüya park'ta aldı.

            Eğirdir Belediyesi tarafından Konnebucağı mevkiinde yapılan rekreasyon alanı 23 nisan 2018 günü en yoğun günlerden birini yaşadı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramının Eğirdir Belediyesi stadında yapılmasının ardından aileler çocuklarını alarak rüya park'ta piknik yaptı, ata bindi, hayvanları severek hoşça vakit geçirdiler.

Rüya parkı gezen aileler, Belediye Başkanımız Ömer Şengöl’e ilçeye böyle bir park yaptığı için çok teşekkür ediyoruz. Burada olmaktan dolayı çocuklarımız  çok memnun ve çok mutlular” dediler.

Çocuklar ise, Rüyapark'ı çok sevdiklerini, hayvanları yakından görüp onları besleme fırsatı bulduklarını dile getirerek, "yeşil sahalarda top oynadık, çeşitli oyuncaklara bindik, saklambaç oynadık ve yemek yedik. Herşey çok güzeldi. diyerek duygularını dile getirdiler.

Rüya park'ın birde yabancı misafirleri vardı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı kutlamaları nedeni ile ilçeye gelen Taylandlı öğrenciler ise piknik yaptı, gönüllerince oyun oynadılar.

 


Asset 2